Siste resultat

Björnslaget 2021 begynner
Slutt
3/9
4/9
5/9

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05090105 sø 05/09 14:30 sø 05/09 Plan 1 JAS - HJ18 Slutspel A Finale IBK GENARP 11 - 1 Kärra IBK/Floda IBK    
05090107 sø 05/09 17:00 sø 05/09 Plan 1 Herr Senior Slutspel A Finale CL98IC 4 - 3 Fristad GOIF GoIF    
05090106 sø 05/09 15:45 sø 05/09 Plan 1 Dam Senior Slutspel A Finale FBC Lerum A 4 - 3 IK Zenith    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05090104 sø 05/09 13:00 sø 05/09 Plan 1 Herr Senior Slutspel A Semifinale CL98IC 4 - 2 Hovshaga AIF    
05090204 sø 05/09 13:00 sø 05/09 Plan 2 Herr Senior Slutspel A Semifinale Fristad GOIF GoIF 4 - 1 Eslövs IBF    
05090103 sø 05/09 11:20 sø 05/09 Plan 1 Dam Senior Slutspel A Semifinale FBC Vinga 0 - 2 IK Zenith    
05090203 sø 05/09 11:20 sø 05/09 Plan 2 Dam Senior Slutspel A Semifinale FBC Lerum A 4 - 2 FBC Lerum U    
05090102 sø 05/09 10:10 sø 05/09 Plan 1 JAS - HJ18 Slutspel A Semifinale CL98IC 2 - 7 Kärra IBK/Floda IBK    
05090202 sø 05/09 10:10 sø 05/09 Plan 2 JAS - HJ18 Slutspel A Semifinale IBK GENARP 4 - 2 Lindås Rasta IBK    
05090101 sø 05/09 09:10 sø 05/09 Plan 1 Herr Senior Slutspel A 1/4 Final CL98IC 4 - 0 FBC Vinga    
05090201 sø 05/09 09:10 sø 05/09 Plan 2 Herr Senior Slutspel A 1/4 Final FBC Karlskrona 2 - 3 Eslövs IBF    
05090100 sø 05/09 08:10 sø 05/09 Plan 1 Herr Senior Slutspel A 1/4 Final Fristad GOIF GoIF 5 - 1 Gränna AIS    
05090200 sø 05/09 08:10 sø 05/09 Plan 2 Herr Senior Slutspel A 1/4 Final Hovshaga AIF 2 - 1 IK Zenith div 1    
04090113 lø 04/09 22:00 lø 04/09 Plan 1 JAS - HJ18 Plj B Ik Zenith 3 - 5 FBC Karlskrona    
04090213 lø 04/09 22:00 lø 04/09 Plan 2 Herr Senior Plj D FBC Vinga 2 - 4 FBC Karlskrona    
04090311 lø 04/09 22:00 lø 04/09 Plan 5 Herr Senior Plj B Lindome IBK 1 3 - 6 CL98IC    
04090412 lø 04/09 22:00 lø 04/09 Plan 4 Dam Senior Plj B FBC Vinga 1 - 5 Kärra IBK    
04090112 lø 04/09 21:00 lø 04/09 Plan 1 Dam Senior Plj B Munka Ljungby IBK 1 - 3 FBC Lerum U    
04090212 lø 04/09 21:00 lø 04/09 Plan 2 Herr Senior Plj C Lindome IBK 2 1 - 1 IK Zenith div 1    
04090310 lø 04/09 21:00 lø 04/09 Plan 5 Herr Senior Plj D Rydboholms SK 7 - 1 Månsarps IBK    
04090411 lø 04/09 21:00 lø 04/09 Plan 4 Dam Senior Plj A Onsala IBK 5 - 1 IK Zenith    
04090111 lø 04/09 20:00 lø 04/09 Plan 1 Herr Senior Plj C Tranemo IBK 3 - 5 IBS Svedala    
04090211 lø 04/09 20:00 lø 04/09 Plan 2 JAS - HJ18 Plj B IBK GENARP 6 - 1 Fristad GOI...eckling Vit    
04090410 lø 04/09 20:00 lø 04/09 Plan 4 Dam Senior Plj A IBK Alingsås 2 - 4 FBC Lerum A    
04090110 lø 04/09 18:00 lø 04/09 Plan 1 Herr Senior Plj B CL98IC 6 - 2 Eslövs IBF    
04090210 lø 04/09 18:00 lø 04/09 Plan 2 Dam Senior Plj B Kärra IBK 1 - 3 FBC Karlskrona    
04090309 lø 04/09 18:00 lø 04/09 Plan 5 Herr Senior Plj A Hovshaga AIF 1 - 1 Eken IBK    
04090409 lø 04/09 18:00 lø 04/09 Plan 4 Herr Senior Plj D FBC Karlskrona 5 - 1 IBF Älvstranden    
04090109 lø 04/09 17:00 lø 04/09 Plan 1 Herr Senior Plj D Månsarps IBK 1 - 1 FBC Vinga    
04090209 lø 04/09 17:00 lø 04/09 Plan 2 Herr Senior Plj C IK Zenith div 1 0 - 7 Fristad GOIF GoIF    
04090308 lø 04/09 17:00 lø 04/09 Plan 5 Dam Senior Plj A IK Zenith 3 - 2 Varla IBK DAM    
04090408 lø 04/09 17:00 lø 04/09 Plan 4 Dam Senior Plj B FBC Lerum U 2 - 3 FBC Vinga    
04090108 lø 04/09 16:00 lø 04/09 Plan 1 Herr Senior Plj C IBS Svedala 3 - 3 Lindome IBK 2