Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Bergs IK P09 RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2008/2010
Bækkelaget Herrsenior
FBC Karlskrona Orange/Svart Damsenior
FBC Karlskrona Svart1/svart1 Herrsenior
FBC Karlskrona Svart Herrsenior
FBC Lerum P10 RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2008/2010
FBC Lerum RÖDNIVÅ Flickor (SIU) födda 2005/2007
FBC Lerum Damsenior
FBC Lerum Utveckling FBC Lerum utv H2 Herrsenior
FBC Partille Alingsås IBK H-jas JAS (Herrjunior) födda -04 och yngre
FBC Vinga Damsenior
FBC Vinga Herrsenior
Forserums IF Herrsenior
Fristad GOIF RÖDNIVÅ Flickor (SIU) födda 2008/2010
Fristad GOIF Damsenior
Fristad GOIF Herrsenior
Fristad GOIF RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2005/2007
Fristad GOIF Fristad/Rydboholm JAS (Herrjunior) födda -04 och yngre
Frölunda IBK Grön RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2008/2010
Frölunda IBK Svart RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2008/2010
Frölunda IBK RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2005/2007
Gantofta IBK Damsenior
Gjelleråsen IF innebandy Gif Figthers RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2008/2010
Gjelleråsen IF innebandy RÖDNIVÅ Flickor (SIU) födda 2008/2010
Gransholms IF Herrsenior
Greåker ibk Födda 2009 RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2008/2010
Hammarby if Damsenior
Hammarby if Herrsenior
Hovslätts Innebandyklubb Damsenior
IBF Backadalen RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2005/2007
IBF horsby Herrsenior
IBF Älvstranden RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2008/2010
IBF Älvstranden RÖDNIVÅ Flickor (SIU) födda 2008/2010
IBF Älvstranden Damsenior
IBF Älvstranden Herrsenior
IBK Bergum Herrsenior
IBK GENARP Herrsenior
IBK GENARP RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2005/2007
IBK GENARP JAS (Herrjunior) födda -04 och yngre
IBK Göteborg Herrsenior
IBS Svedala Herrsenior
IK Akerselva Eliteserien Herrsenior
IK Stanstad RÖDNIVÅ Flickor (SIU) födda 2005/2007
IK Zenith RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2008/2010
IK Zenith Damsenior
IK Zenith Div i Herrsenior
IK Zenith JAS (Herrjunior) födda -04 och yngre
Kärra IBK RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2005/2007
Kärra IBK JAS (Herrjunior) födda -04 och yngre
Landvetter IBK Ljusblå/Vit Damsenior
Landvetter IBK Blå Damsenior
Landvetter IBK Wings Herrsenior
Lindome IBK JAS (Herrjunior) födda -04 och yngre
Lindås Rasta IBK Akademi Damsenior
Lindås Rasta IBK Herrsenior
Lomma FBC Herrsenior
Munka Ljungby IBK Herrsenior
Mölndals IBF Damsenior
Mölndals IBF Brunkers Herrsenior
Nacka Innebandyklubb Grön RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2008/2010
Nacka Innebandyklubb Röd RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2008/2010
Nacka Innebandyklubb Gul RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2008/2010
Onsala IBK P09 RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2008/2010
Onsala IBK F09 RÖDNIVÅ Flickor (SIU) födda 2008/2010
Onsala IBK RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2005/2007
Rydboholms SK A-Lag Herrsenior
Sandareds IBS Damsenior
Sandareds IBS RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2005/2007
Sarpsborg Innebandy klubb Sharks Elite Herrsenior
Sportklubben Beduinerna Svart Herrsenior
Stenungsunds IBK Herrsenior
Säffle Innebandyklubb RÖDNIVÅ Flickor (SIU) födda 2005/2007
Träslövsläge IF JAS (Herrjunior) födda -04 och yngre
Warberg IBF Damsenior
Warberg IBF JAS (Herrjunior) födda -04 och yngre
Varla IBK Dam Damsenior
Vimmerby IBK Herrsenior
Vålerenga Innebandy Herrsenior
Öckerö IBK P07 RÖDNIVÅ POJKAR (SIU) födda 2005/2007