Siste resultat

Björnslaget 2020 begynner
Slutt
4/9
5/9
6/9

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
06090106 sø 06/09 15:40 sø 06/09 Plan 1 HJ18 Slutspel A Finale Lindås Rasta IBK 5 - 2 IBK GENARP    
06090108 sø 06/09 18:00 sø 06/09 Plan 1 Herr Senior Slutspel A Finale Ik Zenith 4 - 3 P FBC Karlskrona 1    
06090107 sø 06/09 16:50 sø 06/09 Plan 1 Dam Senior Slutspel A Finale IBF Backadalen 4 - 3 P FBC Lerum A    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
06090205 sø 06/09 14:35 sø 06/09 Plan 2 Herr Senior Slutspel A Semifinale Eslövs IBF Div.2 Skåne 1 - 7 FBC Karlskrona 1    
06090105 sø 06/09 14:30 sø 06/09 Plan 1 Herr Senior Slutspel A Semifinale FBC Vinga 4 - 5 Ik Zenith    
06090104 sø 06/09 13:00 sø 06/09 Plan 1 Dam Senior Slutspel A Semifinale IBF Backadalen 2 - 0 Onsala IBK    
06090204 sø 06/09 13:00 sø 06/09 Plan 2 Dam Senior Slutspel A Semifinale FBC Lerum A 4 - 2 Landvetter IBK    
06090103 sø 06/09 11:50 sø 06/09 Plan 1 Herr Senior Slutspel A 1/4 Final FBC Karlskrona 1 2 - 1 P CL98IC    
06090303 sø 06/09 11:30 sø 06/09 Plan 5 Herr Senior Slutspel A 1/4 Final Hovås Innebandyklubb 0 - 3 Eslövs IBF Div.2 Skåne    
06090203 sø 06/09 11:15 sø 06/09 Plan 2 Herr Senior Slutspel A 1/4 Final IBF Backadalen 4 - 5 Ik Zenith    
06090102 sø 06/09 10:45 sø 06/09 Plan 1 Herr Senior Slutspel A 1/4 Final FBC Vinga 5 - 3 Månsarps IBK 1    
06090302 sø 06/09 10:25 sø 06/09 Plan 5 HJ18 Slutspel A Semifinale IBK GENARP 4 - 1 Partille IBS JAS    
06090202 sø 06/09 10:10 sø 06/09 Plan 2 HJ18 Slutspel A Semifinale Lindås Rasta IBK 6 - 3 Lindome IBK    
06090301 sø 06/09 09:20 sø 06/09 Plan 5 Dam Senior Slutspel A 1/4 Final Onsala IBK 4 - 2 FBC Karlskrona    
06090101 sø 06/09 09:15 sø 06/09 Plan 1 Dam Senior Slutspel A 1/4 Final Landvetter IBK 5 - 4 IBK Alingsås/Wårgårda IBK    
06090201 sø 06/09 09:05 sø 06/09 Plan 2 Herr Senior Slutspel A 1/8 Final Vimmerby IBK 5 - 6 P CL98IC    
06090300 sø 06/09 08:10 sø 06/09 Plan 5 Herr Senior Slutspel A 1/8 Final Ik Zenith 5 - 3 IBK Alingsås    
06090100 sø 06/09 08:05 sø 06/09 Plan 1 Herr Senior Slutspel A 1/8 Final Eslövs IBF Div.2 Skåne 4 - 3 Ale IBF    
06090200 sø 06/09 08:00 sø 06/09 Plan 2 Herr Senior Slutspel A 1/8 Final Månsarps IBK 1 3 - 2 Sandareds IBS    
05090310 lø 05/09 21:05 lø 05/09 Plan 5 Herr Senior Plj D Månsarps IBK 2 2 - 7 IBF Backadalen    
05090111 lø 05/09 21:00 lø 05/09 Plan 1 Herr Senior Plj E CL98IC 10 - 1 FBC Karlskrona 2    
05090411 lø 05/09 21:00 lø 05/09 Plan 4 Herr Senior Plj D Ale IBF 1 - 2 Onsala IBK    
05090211 lø 05/09 20:55 lø 05/09 Plan 2 Herr Senior Plj E FBC Engelholm 2 - 5 Ik Zenith    
05090309 lø 05/09 20:00 lø 05/09 Plan 5 Herr Senior Plj B Månsarps IBK 1 5 - 1 Lindome IBK    
05090110 lø 05/09 19:55 lø 05/09 Plan 1 HJ18 Plj B Lindome IBK 6 - 4 Kärra IBK    
05090410 lø 05/09 19:55 lø 05/09 Plan 4 Herr Senior Plj B Hovås Innebandyklubb 8 - 0 Tranemo IBK    
05090210 lø 05/09 19:50 lø 05/09 Plan 2 HJ18 Plj B IK Zenith 3 - 3 IBK GENARP    
05090109 lø 05/09 18:50 lø 05/09 Plan 1 Dam Senior Plj B Skillingaryds IBF 4 - 3 FBC Vinga    
05090308 lø 05/09 18:50 lø 05/09 Plan 5 HJ18 Plj A Lindås Rasta IBK 5 - 1 IBK Göteborg    
05090209 lø 05/09 18:45 lø 05/09 Plan 2 Dam Senior Plj B Onsala IBK 0 - 3 FBC Lerum A    
05090409 lø 05/09 18:45 lø 05/09 Plan 4 Dam Senior Plj A IBF Backadalen 3 - 1 IBK Alingsås/Wårgårda IBK    
05090108 lø 05/09 17:45 lø 05/09 Plan 1 Herr Senior Plj C Sandareds IBS 3 - 3 IBF Älvstranden    
05090307 lø 05/09 17:45 lø 05/09 Plan 5 Dam Senior Plj C Guldhedens IK 3 - 1 Träslövsläge IF 1    
Klubbhuset Salming Nordic Choice Hotels